13 Kommentarer på “Bilder från lördagen

  1. Linda

    Hej!
    Vilken fin blogg du har.
    Blev lite rädd då jag såg att du lät Nanook kyssa padda. Min hund blev jättesjuk efter att ha gjort något liknande. Paddor är tydligen giftiga för hundar.

    Reply
  2. Frida

    Åh så underbart vackert. Blir både glad och ledsen över bilderna. Sorgset att sommaren är över och höstan här, men samtidigt är det så otroligt vackert!! Så man kan inte låta bli att känna lycka 😉
    Förresten så får jag inga uppdateringar om att du gjort nya inlägg på bloglovin!? 🙁 så jag gick in här för att kolla att du lever och så finns det massvis med inlägg jag inte läst. Trist! Vet du varför?
    Jaja, fortsätt och njut av hösten! 🙂

    Reply
  3. paddan

    Attans!! jag som hade sådana problem att ta på mig paddkostymen 🙁
    Nanook borde borsta tänderna lite bättre 😉

    Reply
  4. Elli

    Underbara höst!

    Kolla gärna in min blogg. Jag ska flytta hemifrån, till ett hus i en liten by här i Skåne. Ni får följa med mig på min resa och i min nya självständiga vardag. Jag gillar att pyssla och allt som handlar om hemmafix, och bjuder på härliga bilder, inspiration och tips. http://ellisecho.blogg.se

    Reply
  5. Emilie

    Akta bara, eftersom paddor är giftiga för hundar och katter. De kan spy och må dåligt en dag, men det brukar gå över av sig självt. Om inte så får man höra av sig till en veterinär förstås!

    Reply

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte.